Сьогодні в місті розпочали ремонтувати дорогу на греблі, а завтра стартує ремонт зливової каналізації на перехресті проспектів Соборного та Металургів

Капітальний ремонт дороги на греблі «Дніпрогес» проведуть в Запоріжжі вперше. Зливову каналізацію не ремонтували вже багато років, роботи будуть складними. Через це в Запоріжжі буде змінено рух транспорту. Містян закликають з розумінням поставитися до незручностей, а водіїв – дотримуватися правил дорожнього руху.

Ремонт дороги на греблі «Дніпрогес»

Screenshot_263

На греблі планують повністю замінити дорожнє покриття та зробити зручну сучасну дорогу. Роботи виконуватимуться цілодобово. Їх планують завершити за два місяці – до 15 жовтня.

На час проведення ремонту рух транспорту буде відкрито по одній смузі в кожному напрямку. Повністю буде обмежено рух вантажівок. Не будуть їздити через греблю і тролейбуси.

У часи пік роботи планують припиняти та відкривати додаткову смугу для руху транспорту.

Ремонтні роботи на перехресті проспектів Соборного та Металургів

Screenshot_262

Ця ділянка дороги давно знаходиться в аварійному стані через зливову каналізацію, розташовану під проїжджою частиною в напрямку Заводського району. ЇЇ ремонт прочнеться завтра. Визначити масштаби робіт спеціалісти зможуть тільки після розриття проїжджої частини. За словами експертів, складність полягає в тому, що на цій ділянці знаходиться декілька важливих електро- та гідрокомунікацій, які не можна пошкодити.

Для виконання робіт з 10 ранку 13 серпня перекриють рух на перехресті проспектів Соборного та Металургів до вулиці Добролюбова включно (смуга у напрямку Правого берегу).

У зв’язку з проведенням ремонтних робіт в Запоріжжі буде змінено маршрути багатьох тролейбусів, автобусів та маршруток. Як їздитиме транспорт, можна прочитати тут.

Нагадаємо, в спальному районі Запоріжжя відремонтували аварійний мостовий переїзд.

Читайте також: Як у Запоріжжі святкуватимуть День Незалежності.