Мешканці Запоріжжя намагаються сплачувати рахунки за комунальні послуги, але борги залишаються мільйонними

За даними ГУ статистики України в Запорізькій області, заборгованість населення на кінець лютого становила: постачання природного газу – 1458,7 млн грн, централізоване опалення та постачання гарячої води – 1365,5 млн грн, постачання електричної енергії – 346,9 млн грн, утримання будинків і споруд та прибудинкових територій – 275,9 млн грн, централізоване постачання холодної води та водовідведення – 203,2 млн грн, вивезення побутових відходів – 39,1 млн грн. Якщо порівнювати з показниками січня, то борги зросли практично за всі послуги.Screenshot_22

Середні нарахування за житлово-комунальні послуги, з урахуванням постачання електроенергії (із розрахунку 150 кВт год), на одного власника особового рахунку в лютому становили 2438,3 грн.

З початку року з мешканцями Запорізької області було укладено 53 договори щодо погашення реструктуризованої заборгованості на загальну суму 150,8 тис. грн. Сума внесених платежів з урахуванням довгострокових договорів становила 60,1 тис. грн.

Нагадаємо, з березня почала діяти система монетизації житлових субсидій. Запоріжці, яким у минулому році були призначені субсидії, отримують їх готівкою та самостійно розподіляють гроші.

Читайте також: Скільки запоріжці заплатять за опалення в березні.