У березні борги населення за опалення та гарячу воду збільшилися

Мешканці Запорізької області в березні сплатили за комунальні послуги більше мільярда гривень, але заборгованість населення суттєво не зменшилася.

За даними ГУ статистики України в Запорізькій області, заборгованість населення на кінець березня становила: за газ – понад 1 млрд 409 млн грн, опалення та гарячу воду – 1 млрд 367 млн грн, електроенергію – 305 млн грн, утримання будинків – понад 283 млн грн, холодну воду та водовідведення – 210 млн грн, вивезення побутових відходів –  більше 40 млн грн. Якщо порівнювати з показниками лютого, то заборгованість за газ та електроенергію дещо зменшилася, а за усі інші послуги – зросла.

Разом з тим, у березні за житлово-комунальні послуги запоріжці сплатили понад 861 млн грн, а за електроенергію – більше 197 млн грн.

Screenshot_82

Нагадаємо, в Запоріжжі боржників закликають укладати договори з реструктуризації заборгованості. Зазначимо, що з початку року з мешканцями нашого регіону було укладено 80 таких договорів на загальну суму 256,5 тис. грн. Наразі сплачено 90,4 тис. грн з урахуванням довгострокових договорів.

Читайте також: Що буде з субсидіями запоріжців-боржників.