У Південному мікрорайоні практично немає майданчиків для заняття спортом

Серед нових багатоповерхівок знаходиться пустир. В цих домах проживає багато молодих сімей з дітьми. Представники ОСББ звернулися до команди Володимира Буряка, щоб на місці пустиря побудувати спортивний майданчик. Це питання під свій контроль взяв представник команди депутат міськради Ігор Чумаченко.

– У нас проживає багато молодих сімей. В кожній сім’ї мінімум одна дитина. Усього близько 80 дітей, яким ніде займатися, – розповів голова ОСББ за адресою Автозаводська 48б Геннадій Чередник. – Тут був пустир і збиралися бомжі. Через це було багато нарікань. У міській раді проводили конкурс, який направлений на обладнання спортивних споруд. Ми вирішили взяти у ньому участь, щоб прищепити дітям любов до спорту. Майданчик ще не побудовано, а люди вже запитують, як тут можна буде займатися. Ми хочемо зробити майданчик закритим, щоб не було безладу. Ми організуємося між собою і визначимо, який буде графік.

На зустрічі Ігор Чумаченко з мешканцями обговорив усі нагальні питання. А щоб усім було цікавою, вирішили відсвяткувати День сусіда. Для наймолодших жителів району організували ігри з аніматорами.

– Сьогодні відбулася планова зустріч, щоб розібратися з термінами побудови спортивного комплексу на Південному. Ми запросили усіх мешканців, – зазначив Ігор Чумаченко. – Впевнений, що саме такі комплекси об’єднують і підкреслюють, що Запоріжжя єдине і воно розвивається.

За словами директора УКБ Андрія Бушева, у минулому році розробили проект. Після його корегування провели тендер і обрали нову підрядну організацію. Вже у травні розпочалися роботи. Вартість проекту більше 4 млн. грн. Основні роботи плануються завершити у вересні.

– Комплекс буде складатися з двох полів. Тут буде футбольне поле покрите штучною травою, навколо якого бігова доріжка. Напроти встановимо лавки, щоб спостерігати за матчем, – розповів представник підрядної організації Сергій Дядя. – На другому полі буде баскетбольний майданчик з тенісними столами.

Ігор Чумаченко зазначив, що команда міського голови готова розвивати місто і співпрацювати з інвесторами.

– Головна наша мета – піти від малого до великого. Ми знайшли, як застосувати цю земельну ділянку – побудуємо оздоровчий комплекс. До міської ради надходять пропозиції від інвесторів. Вони пропонують свої ідеї для розвитку міста, – сказав Ігор Чумаченко. – Ми готові співпрацювати і розвивати Південний мікрорайон. Це дійсно молодіжний острів, який має бажання розвиватися.