З 2016 року у Запоріжжі діє програма ремонту доріг у приватному секторі. Десятки років на них не звертали уваги, тож стан багатьох залишав бажати кращого. Сьогодні програма продовжує діяти. Так, на минулому тижні у Шевченківському районі було відремонтовано значну ділянку на перетині вулиць Карпенка-Карого та Виробничої. Зі слів місцевих мешканців, вони не одноразово скаржились на аварійність. Їх почули.

Любов Борисівна мешкає у приватному секторі близько 20 років. Щодня жінка ходила через дорогу на ринок за продуктами.

  • Я з жахом пригадую ці ями, які були одна на одній. Неможливо пройти, щоб не спіткнутися. Нарешті ми дочекалися, й у нашому районі почали наводити порядок, – сказала жінка.

Протягом кількох днів силами КП «ЕЛУАШ» тривав плановий ремонт доріг. Було задіяно 6 одиниць техніки та 15 спеціалістів підприємства.

  • Ми розпочали зі зрізання асфальтобетону фрезою на ділянці 1200 квадратних метрів. Далі провели асфальтування товщиною 5 сантиметрів, й уклали 150 тон асфальтобетону, – зазначив Олексій, начальник ДЕУ КП «ЕЛУАШ» у Шевченківському районі.

Заступник голови районної адміністрації Запорізької міської ради по Шевченківському району Олександр Руденок наголосив, що дана ділянка дороги була у незадовільному стані. Неодноразово на перетині вулиць проводили ремонт водопроводу, як результат дорога стала непроїжджою. Взимку його замінили, але погодні умови не дозволяли відремонтувати зіпсоване дорожнє покриття.

  • На сьогодні це вже четверта відпрацьована ділянка. Раніше були відремонтовані дороги по вулиці Харчовій, завершуються ремонти на вулицях Громадянській та Тимірязєва. На 2017 рік заплановано виконати ремонт проїжджої частини загальною площею 9000 квадратних метрів. Для Шевченківського району, це небагато бо приватний сектор займає більшу частину району. Та враховуючи, що останні два роки цій проблемі приділяють увагу, це великий крок. Якщо ми будемо планово виконувати такі об’єми, то виправимо положення, – сказав Олександр Руденок.

Цього року у Шевченківському районі відремонтують дороги на десяти вулицях. На роботи виділені 2 мільйони гривень. Роботи тривають і на інших ділянках. Техніка задіяна у всіх районах міста.