Запоріжці насолоджуються фруктами та ягодами

Полуниця вже відійшла, черешня та вишня – майже теж. Хоча на ринках міста ще можна зустріти дачників, що продають свою черешню по 30-50 грн, а елітні сорти мелітопольської черешні – по 50-80 грн. Також деінде є ще вишня ранніх сортів по 20-35 грн, але вона майже вся перезріла та хробачлива. Очікується ще врожай пізньої вишні, може, її вражай буде кращим.

Вже почали продавати першу малину по 100-120 грн за кіло. Біла (або жовта) малина дорожча – по 140 грн. Малиновий сезон тільки розпочався, тож сподіваємося, вона буде дешевша. Правда гарному врожаю можуть завадити дощі, як це було з полуницею.

З ягід також вже продають червону смородину – по 50 грн за кіло. Чорної у продажі ще не було – не дозріла.

Продавці на Критому ринку кажуть, що справжня біда цього року з абрикосом – не буде вражаю зовсім. Натомість вже в продажу з’явився персик, середня ціна – 60 грн за кг. Дивно, але того ж дня в «Ашані» дуже смачний персик, привезений з Греції, коштував 38 грн за кг.

А ще у Запоріжжі продають молоду кукурудзу. На вихідних на Критому ринку вона була по 18-20 грн за качан. Не забувайте, з кожним тижнем вона буде дешевшати, і оптимальної ціни досягне в серпні.

Читайте також: Як зрозуміти, що в бак залили неякісний бензин: 5 основних ознак