Цього року благодійний телемарафон «Пам’ять» у Запоріжжі встановлює рекорд. Незважаючи на те, що збір коштів ще не завершено, вже вдалося зібрати суму, що перевищує мільйон гривень. Про це стало відомо на спільному засіданні оргкомітету з підготовки та проведення телемарафону «Пам’ять».

У телемарафоні «Пам’ять», який триває 17-й рік поспіль, вже взяли участь до 750 учасників, які зібрали один мільйн і 82 тисячі гривень. Це найбільша кількість учасників та найбільша сума за всі роки існування цього телемарафону. Наприклад, минулого року  до телемарафону долучилися 567 учасників,  які зібрали  947 тис. грн.

У цьому році до участі в телемарафоні долучилося багато молоді, школярів,  навчальних та дошкільних закладів, підприємців та представників влади. Всі зібрані кошти  будуть використані виключно для надання адресної допомоги ветеранам та інвалідам війни, учасникам бойових дій, сім’ям загиблих учасників антитерористичної операції.  Тим часом благодійні рахунки телемарафону відкриті, кошти продовжуватимуть надходити до 22 червня. За підсумками телемарафону найактивніших благодійників буде нагороджено грамотами оргкомітету

Прикметно, восени, за даними оргкомітету,  пройде другий благодійний марафон – для підтримки бійців АТО, приурочений до Дня захисника України, що відзначатиметься 14 жовтня.