Судові засідання щодо передачі документів, які стосуються будівництва нового пасажирського терміналу, переносяться

Як писала «Запорозька Січ», під час обшуків в аеропорту, які відбулися більше тижня тому, «під шумок» разом з документами, що стосуються кримінального провадження 2015 року, вилучили й документи з будівництва нового терміналу.

Аеропорт та підрядник звернулися до правоохоронних органів з вимогою повернути в повному обсязі документи, що не стосуються справи. Але їх і досі не повернули. Все це ставить під загрозу продовження пуско-налагоджувальних робіт на новому терміналі аеропорту.

– Минулого тижня мали відбутися засідання щодо повернення документів аеропорту та підряднику. Однак прокурори попросили суд відкласти засідання, оскільки, за їх словами, вони не встигають ознайомитися з матеріалами справи. Засідання має відбутися 29 січня й ми сподіваємося, що воно відбудеться й буде в повному обсязі передано документи та майно, бо без них роботи продовжити неможливо, – зазначив директор департаменту правового забезпечення міської ради Валерій Зломинога.

***

Сподіваємося, що документи все ж таки повернуть. Але зрозуміло, що їх там не кілька тек, а досить багато, тож процес передачі також може затягнутися на кілька днів, а може й тижнів.

Читайте також: Що відбувається з запорізьким аеропортом – аналітика