Служба безпеки України встановила, що депутат Мелітопольської районної ради від «Опозиційна платформа – за життя» добровільно перейшов на бік ворога та почав співпрацювати з окупантами. Його призначили виконуючим обовʼязки голови так званої «военно-гражданской администрации Мелитопольского района». Впевнені, що ця «почесна» посада протримається за ним недовго.

Після свого призначення він з пафосом розповідав у численних відео про «краще життя», яке настало у районі з приходом «аZвабадителей». Зрадник також закликав жителів та підприємців району усіляко сприяти окупантам.

Але «кар’єрний зріст» не допоможе йому уникнути відповідальності, українське правосуддя дасть справедливу та сувору оцінку пособнику окупантів.

Приступивши до виконання своїх «обов’язків», він відразу відсторонив проукраїнських голів територіальних громад Мелітопольського району, керівників комунальних підприємств, установ та організацій та призначив підконтрольних осіб у так званому своєму «відомстві».

Також він свідомо сприяв окупантам в управлінні захопленими об’єктами житлово-комунального господарства, побутового, торговельного обслуговування, транспорту і зв’язку, що перебувають у комунальній власності місцевих рад Мелітопольського району.

Слідчі СБУ кваліфікували дії колаборанта за двома статтями Кримінального кодексу України:

– ч. 2 ст. 111 (державна зрада);

– ч. 5 ст. 111-1 (добровільне зайняття громадянином України посади, пов’язаної з виконанням організаційно-розпорядчих або адміністративно-господарських функцій, у незаконних органах влади, створених на тимчасово окупованій території, у тому числі в окупаційній адміністрації держави-агресора).

Йому загрожує суворе покарання аж до довічного позбавлення волі з конфіскацією майна.

Викриття зрадника здійснювалось за процесуального керівництва Запорізької обласної прокуратури.

____

Посилання на наш Телеграм-канал