У Запоріжжі розпочався пляжний сезон

У перший день літа в Запоріжжі після реконструкції відкрили ліву частину Правобережного пляжу.

пляж4

Сотні запоріжців відвідали нове місце для відпочинку. Якщо рік тому пляж знаходився під загрозою зникнення, то сьогодні його перетворили на зручну та комфортну зону відпочинку, де можна не тільки полежати на пісочку, але й активно провести час.

пляж2

На пляжі замінили пісок, встановили навіси від сонця, кабінки для перевдягання. Відпочиваючі також можуть позайматися на тренажерах, які розташовані в верхній частині пляжу. Там також є тенісні столи, лавочки та медпункт. Зручно відпочити на пляжі також можуть люди з інвалідністю. Для них обладнали пандус.

пляж1

На урочисте відкриття пляжу прийшли багато містян. В цей день відвідувачів розважали аніматори, дітям роздавали повітряні кулі. Запоріжці купалися, засмагали та займалися спортом. Весело та цікаво було і дорослим, і дітям.

пляж

Людей закликають дбайливо ставитися до оновленого пляжу, повідомляє сайт мерії Запоріжжя.

пляж3

Як писав сайт «Запорозька Січ», щоб врятувати Правобережний пляж від зникнення, минулого року було прийняте рішення провести реконструкцію та влітку розпочали роботи на лівій його частині, яка розташована далі від греблі Дніпрогес. Спочатку замінили пісок, торцеву частину пляжу відсипали бутовим каменем, захистивши його від розмивання. Цього року реконструкцію продовжили. Змонтували підпірну стінку, пандус та дощову каналізацію. Збудували тротуарні дорожки та облаштували пляжну зону. Реконструкцію, як і планувалося, завершили до початку літа. Наразі в Запоріжжі працює два міські пляжі: Центральний та Правобережний. 1 червня там офіційно розпочався пляжний сезон.

Як готували Центральний пляж до відпочинку запоріжців читайте тут.