Рекламні заголовки салонів краси рясніють пропозиціями всіляких послуг

Нам обіцяють позбавити зморшок, повернути шкірі сяйво і навіть довговічний макіяж, який, незважаючи на будь-які погодні умови, щодня буде радувати нас. Але чи так це вигідно, скільки коштує залишатися красивою цілодобово та чи є гарні альтернативи – розбиралася “ЗС”.

Перманентний макіяж або косметика?

Перманентний макіяж – відносно молода галузь індустрії краси. Зараз вона розвивається шаленими темпами, а сама процедура стає все більш популярною. Цей процес складається із внесення пігменту під верхній шар дерми за допомогою голки. Тобто, по суті, це довготривалий мейкап, який не змивається.sovety-kosmetologa

Технічно перманентний макіяж дуже схожий на татуаж, але є відмінності. Нанесення тату передбачає більш глибоке проникнення голки під шкіру: це забезпечує щільніше забарвлення, якого потім дуже складно позбутися. При процедурі перманентного макіяжу голка проникає неглибоко, тому це менш болісно, і результат ніжніший. Відповідно і тримається такий «татуаж» від декількох місяців до кількох років, на відміну від звичайних татуювань.

Такий макіяж не потрібно змивати на ніч і наносити заново з самого ранку. Він не потече у спекотну погоду і не змиється навіть при попаданні під сильний дощ. Але що ж вигідніше і безпечніше: перманентний макіяж чи звичайна косметика?

«Довготривалі» брови вам обійдуться від 2 до 4 тис. грн. І протримаються (за хорошої і своєчасної корекції) від 2 до 5 років. Є і альтернативний варіант – щомісячне фарбування і укладання брів, яке коштує від 200 грн. Таким чином другий варіант фінансово програє перманентному макіяжу, проте дає можливість експериментувати із зовнішністю.65672688a4f4c8a57ea38e20056bdce1_XL

Другою затребуваною процедурою є татуаж губ. Його термін носіння залежить тільки від догляду. В середньому від 4 місяців до пів року, потім починає тьмяніти, поки не виведеться. Цей процес триває близько 2 років. По Запоріжжю така процедура обійдеться в середньому від 1 до 3 тис. грн в залежності від майстра. Сказати, що такий варіант матеріально вигідніше, ніж нанесення косметики – ми не можемо, але він значно заощадить ваш час.

Найрідкіснішим видом перманентного макіяжу з вищеперерахованих є татуаж повік, іншими словами – стрілка. Багато хто боїться його робити з різних причин, але самі майстри запевняють, що в цьому немає нічого страшного. Головне, підібрати правильну форму і обрати професійного майстра, який працює з якісними матеріалами.

Основна порада – не переборщити і зробити саме тонку стрілку: очі завжди будуть виглядати трохи підфарбованими, і при цьому татуаж не буде заважати нафарбувати очі як завгодно. Навіть якщо захочеться зробити більш виразні стрілки, їх просто можна домалювати звичайним способом.

Цей перманент може триматися довго, в залежності від якості барвника і типу шкіри, але зазвичай раз на 5-6 місяців рекомендується робити корекцію. Вартість близько 2 тис. грн.

Ін’єкції та традиційний догляд

Навіть далекій від світу косметики людині складно не помітити, що в останні роки словосполучення «гіалуронова кислота» звучить з кожного кута. При цьому використовують її найрізноманітнішими способами – і в пластичній хірургії, і для лікування суглобів, і у формі ін’єкцій, кремів і так далі.

Магія гіалуронової кислоти, завдяки якій вона і прославилася на весь світ, полягає в її здатності притягувати і утримувати воду так, як цього не робить жодна інша речовина.

Цікавий факт

Гіалуронова кислота – необхідна для організму речовина природного походження. Вона діє як магніт для вологи, допомагаючи ефективно утримувати її і створювати оптимальне внутрішнє середовище для комфортної роботи клітин.akvarelnyy-tatuazh-gub

Однак корисні властивості гіалуронової кислоти не обмежуються одним лише зволоженням. З віком наш організм виробляє все менше і менше цього компоненту. Цей факт свого часу і послужив приводом для її дослідження як антивікового засобу. Дійсно, дерматологи помітили значне зменшення зморшок і підвищення еластичності шкіри при використанні гіалуронової речовини.

Тому протягом тривалого часу в косметології особливою популярністю користуються гіалуронові ін’єкції. Одразу зазначимо, що подібні процедури повинен призначати дерматолог, він же розповість про те, що саме показано і протипоказано конкретно вам.

При цьому не варто плутати філери і ін’єкції, спрямовані на розслаблення м’язів обличчя: в числі останніх, наприклад, «Ботокс» і «Диспорт», які тимчасово блокують сприйнятливість м’язів до нервових імпульсів, за рахунок чого мімічні зморшки з часом розгладжуються. Гіалуронові філери діють інакше – вони, як губка, при введенні накопичують в собі воду, і за рахунок цього вирівнюють рельєф шкіри і збільшують обсяг тих частин, в які вводився препарат.3

Одна така процедура коштує від 1 тис. грн. Одразу виникає запитання – чи є аналоги? Воно доволі складне. Так, є креми, маски та інші засоби для догляду, які містять потрібну нам речовину, але стосовно ефекту – думки лікарів розходяться.

Хоч і гіалуронова кислота для кремів аналогічна тій, що використовується в косметологічних процедурах, вона по-різному проникає в шари шкіри. Іншими словами потрібен певний час, щоб шкіра почала сприймати цю «допомогу», і ефект буде не таким сильним. Цей варіант безпечнішим та дешевшим.

Читайте також: Запоріжанок закликають звертати більше уваги на власне здоров’я