Сьогодні співробітники управління СБУ у Запорізькій області проводять обшуки на території Міжнародного аеропорту «Запоріжжя»

Ця інформація призвела до різноманітних чуток щодо причин ситуації, яка виникла. При цьому вони не мають жодних офіційних підтверджень.

З приводу цієї події до міської влади також почали звертатися представники ЗМІ. Деталі прокоментував директор департаменту правового забезпечення міської ради Валерій Зломинога.

За його словами, ухвалу про проведення обшуку ще у грудні минулого року надав Жовтневий районний суд у рамках кримінальної справи, яка була відкрита у 2015 році.

– Кримінальна справа, у якій проводяться обшуки в аеропорті, була порушена ще у 2015 році і стосується дій тодішнього керівництва підприємства. Однак ця справа викликає більше запитань, ніж відповідей. Так, справу було порушено ще у 2015 році про події, які мають місце у 2017 році. Де логіка? Правильно, її немає. Як можна порушити справу про події, яких ще не було? Більш того, дозвіл на обшуки було видано ще у грудні минулого року. Відтак це не було несподіванкою. Наразі відомо, що обшук проходить без будь-яких порушень та зловживань з будь-якої сторони, – сказав Валерій Зломинога

Читайте також: У Запоріжжі оголосили війну наркорекламі