На онлайн-майданчиках українці найчастіше шукають побутову хімію, товари для фітнесу та ігрові приставки

Так, попит на товари для прибирання зріс у 3,5 рази. Такі дані приводять аналітики платформи OLX.

Зокрема, за березень значно збільшився попит на побутову хімію.  Фахівці компанії відзначають рекордний зріст кількості нових оголошень щодо продажу товарів в цій категорії – від 340 пропозицій на день до 1 150. Збільшилась і кількість відгуків на такі оголошення. Їх стало в 4,5 рази більше, у попередній період. Інфографіка_OLX_Прибрати-у-домі-пограти-у-приставку-чи-придбати-велосипед-—-що-обирали-українці-у-березні-768x1018

Також в 2,5 рази зріс попит на товари по догляду за собою. Тут кількість оголошень досягла 4,5 тисяч пропозицій. Почали українці більше цікавитись також товарами для фітнесу та індивідуальними засобами пересування – велосипедами та мотоциклами. Так різноманітними спортивними атрибутами цікавились 6 тисяч 300 українців щодня. Кількість зацікавлених в купівлі велосипедів зросла на 70%.

Крім того, українці стали проявляти більший інтерес до настільних ігор та електронних приставок. Кількість охочих урізноманітнити своє дозвілля за рахунок пасивного відпочинку зросло на 51 %. Окрім ігор цікавились жителі України й електронними пристроями. Кількість тих, хто підшукував собі новий комп’ютер, телевізор або ноутбук збільшилась на 14%. В рейтингу найбільш популярних товарів також опинилися й продукти харчування. Тут вдвічі зросла кількість відгуків та на стало 70% більше пропозицій.

Читайте також: Запорізькі медики отримають додатково 200 тисяч масок