Силовики повернули місту документи, які стосуються будівництва нового терміналу

Про це мер Запоріжжя Володимир Буряк повідомив на своїй офіційній сторінці в “Фейсбуці”. Підряднику повернули проєктні документи, будівельники вже приступили до роботи. Але через “блокаду” було згаяно багато часу, через що не відомо, чи зможе підрядник встигнути здати термінал у березні.

Також Володимир Буряк нагадав, що 22 січня міністр інфраструктури офіційно заявив про припинення процедури передачі в концесію запорізького міжнародного аеропорту та висловив сподівання, що позиція міністерства з цього приводу залишиться незмінною. Також мер зауважив, що повернення документів – спільна перемога громади, депутатського корпусу, виконавчих органів міської влади і вона має стати уроком в майбутньому.


Нагадаємо, під час обшуків в аеропорту, разом з документами, що стосуються кримінального провадження 2015 року, «під шумок» були вилучені й документи щодо будівництва нового терміналу. Аеропорт та підрядник звернулися до правоохоронців з вимогою повернути документи, але судові засідання з цього приводу постійно переносяться. Міські депутати назвали дії силовиків саботажем та звернулися до президента із закликом втрутитися в ситуацію та не допустити тиску на громаду Запоріжжя.

Читайте також: Запорізький аеропорт є прикладом для всієї країни