Міський голова Запоріжжя тримає на особистому контролі роботи по заміні аварійної каналізації на перехресті проспектів Соборного та Металургів

У Запоріжжі розпочалися масштабні ремонтні роботи по заміні зливової каналізації в центрі міста. У вівторок, 13 серпня, ділянка дороги на перехресті двох проспектів була перекрита та розпочалася підготовка до заміни каналізації. Наразі  підрядники проводять фрезерування асфальту та демонтажні роботи.

Сьогодні хід робіт на об’єкті проконтролював міський голова Запоріжжя Володимир Буряк. На своїй публічній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» мер повідомив, що роботи будуть виконуватися цілодобово, але так, щоб не заважати запоріжцям.

Screenshot_301

Під час виїзної наради Володимир Буряк також розпорядився долучити до робіт представників організацій, яким належать комунікаційні мережі, розташовані поруч з каналізацією. Через них у підрядників виникають складності з проведенням робіт.

Screenshot_308

Наступного тижня, коли завершаться основні демонтажні роботи, спеціалісти зможуть провести більш детальне обстеження каналізації та назвати строки її ремонту.

Screenshot_303

За інформацією сайту мерії Запоріжжя, роботи будуть виконані на ділянці довжиною 129 метрів. Там прокладуть майже 80 метрів труб зливової каналізації діаметром 600 мм та облаштують 3 колодязі. На цій ділянці також з’явиться новий тротуар та асфальт. Договірна вартість робіт на сьогодні складає понад 7 млн грн.

Screenshot_304

Капітальний ремонт зливової каналізації хочуть завершити до середини жовтня.

Screenshot_305

Screenshot_306

Screenshot_310

Нагадаємо, як їздить транспорт на перехресті проспектів Соборного і Металургів.

Читайте також: У Запоріжжі ремонтують дорогу на греблі Дніпрогесу – перекрито дві смуги.