На майбутніх виборах міського голови найбільші шанси на перемогу, причому з великим відривом – в діючого мера Володимира Буряка

Про це свідчать результати експертного соціологічного опитування, проведеного компанією Independent Researching Group.

Так, 68,4 % експертів зазначили, що на виборах запорізького міського голови переможе Володимир Буряк. Варто підкреслити, що іншим можливі кандидати можуть отримати зовсім незначну підтримку містян. Перемогу “нового обличчя” чи кандидата від ОПЗЖ прогнозують лише 5,3% запоріжців, спільного кандидата від ОПЗЖ і “Слуги народу” і того менше – 2,6%.

Також запоріжці добре оцінюють діяльність Володимира Буряка на посаді мера Запоріжжя. Таку думку висловили 21% опитаних. Ще 34% – що скоріше задоволені роботою міського голови.

Мешканці Запоріжжя вже зараз активно підтримують мера Володимира Буряка. Зокрема, це показала нещодавня ситуація з транспортом, коли Президент пригрозив міському голові Запоріжжя проблемами від СБУ та МВС за те, що в місті начебто не виконані вимоги постанови Кабміну заборонити рух маршрутних таксі. Обіцяні неприємності не змусили себе чекати – Володимир Буряк отримав повістку за порушеною кримінальною справою. Спостерігаючи за таким перебігом подій, містяни створили петицію з вимогою припинити політичний тиск на мера Запоріжжя та закрити кримінальну справу, її вже активно підписують.

92979446_2880932088654158_6202811963819425792_oЧитайте також: Запоріжці активно підписують петицію на підтримку мера Володимира Буряка