Сьогодні вночі Енергодар не спав, – пише мер Дмитро Орлов у Телеграм-каналі. Спочатку людей розбудили звуки кількох вибухів, що пролунали чи-то в самому місті, чи-то біля нього. А далі протягом другої половини ночі в різних мікрорайонах лунали дивні хаотичні постріли.
Дивні – тому що в енергодарців склалося стійке враження, що окупанти стріляли просто в повітря, зображуючи перестрілку, якої насправді не було. І це не просто враження.
Вже на ранок від самих орків з’явилась інформація, що з дронів начебто було атаковано приміщення СБУ в Енергодарі, яке отримало пошкодження.

Вкотре переконуємся, що вірити будь-якій інформації, яка виходить від окупантів, не можна, – впевнений Дмитро Орлов. «Обстріл» будівлі СБУ – це провокація самих рашистів. Як і подальша стрілянина в повітря на вулицях міста.

А достеменним є те, що обстрілювати будівлю СБУ нашим збройним силам немає жодного сенсу, оскільки вона вже тривалий час ними не використовується. І нашим спецслужбам про це відомо.

Насправді це військові рф обстріляли і потім показали пошкодження гаражу, який знаходиться неподалік будівлі СБУ.
Лишається відкритим питання, для чого їм це потрібно. Можливо, щоб «виправдати» обстріли населених пунктів на протилежному березі Дніпра. Або роблять вигляд, що ведуть нічні бої з противником, аби довше затриматися в місті і не потрапити на ротацію – на передову. В будь якому разі ми вже неодноразово бачили, що з логікою в окупантів не складається. Як і зі стратегією чи тактикою війни.

____

Посилання на наш Телеграм-канал