Побачити та доторкнутись до спортивної історії Запоріжжя можна за попереднім записом. Цих вихідних до музею завітали близько 20 охочих запоріжців.

Моменти легендарних виступів запорізьких спортсменів, раритетні афіші та інтерактивні експозиції. Це все мали змогу побачити учасники екскурсії. У музеї представлені з десяток видів спорту, кожна кімната відповідає своїм переможцям. У залі Олімпійської слави зберігаються речі чемпіонів і учасників міжнародних змагань. Історія досягнень починається з 1952 року, коли Яків Пункін став першим українцем зі званням чемпіона Олімпійських ігор.

– Ми маємо історію, як за ряданських часів, коли чоловіча збірна перемогла (у складі радянської збірної переважно були спортсмени з Запоріжжя), так і українських. Наприклад, українська збірна з гандболу. Всі дівчата були переважно з Запоріжжя, – розповів екскурсовод Денис Васильєв.

У Музеї феноменальної сили, який відкрився ще у грудні 2021 року, планували збільшити кількість експонатів. Через війну це питання тимчасово закрили, однак згодом відвідувачі зможуть побачити новинки у крафтовому музеї.

Наразі музей працює в обмеженому режимі. Час від часу гіди проводять екскурсію для гостей за попередньою реєстрацією, – повідомляє офіційний сайт Запорізької міськради.

____

Посилання на наш Телеграм-канал