Фото на оновленій злітно-посадковій смузі запорізького аеропорту Олексій Гончарук опублікував у себе на сторінці в “Фейсбук”

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук прилетів до запорізького аеропорту, таким чином протестувавши злітно-посадкову смугу, відкриту після капітального ремонту. Прем’єр зробив знімок на її фоні, опублікував фото в “Фейсбук” та нагадав, що ремонт тут завершили буквально тиждень тому. Він також зазначив, що на черзі відкриття нового пасажирського терміналу.

Нагадаємо, курс на масштабні зміни в запорізькому аеропорту розпочали в 2016 році. Саме тоді стартувала реалізація міської програми розвитку аеропорту, розробленої за дорученням міського голови Запоріжжя Володимира Буряка. Фінансується вона не лише за рахунок міського бюджету, залучені власні кошти аеропорту та кредитні ресурси.

Сьогодні вже є перші результати: значно зріс пасажиропотік, відкриваються нові рейси, капітально відремонтовано злітно-посадкову смугу, на фінальній стадії  будівництво нового пасажирського терміналу.

Читайте також: Запорізький аеропорт залишив позаду головного конкурента