Сьогодні почав працювати новий тролейбусний маршрут №1

Тролейбуси №1 їздять від центру Запоріжжя до Хортиці. На цьому маршруті працює новий для нашого міста вид транспорту – тролейбуси з автономним ходом. Як писав сайт «Запорозька Січ» п’ять таких тролейбусів прибули до Запоріжжя близько тижня тому. Особливість їх роботи полягає в тому, що вони працюють як від контактної мережі, так і без неї. Поки тролейбус їде по контактній мережі, його акумулятор заряджається. Для повного заряду йому необхідно лише 40 хвилин. Після чого він може проїхати автономним ходом не менше 25 км.

Screenshot_54

Тролейбус розрахований на 100 пасажирів. Він обладнаний пандусом та є місце для людей з інвалідністю.

– Ззовні нові тролейбуси від решти комунального транспорту не різняться нічим – кузови так само оздоблені вже впізнаваним вишиваним принтом. А от у салоні встановлений бортовий комп’ютер, який дозволяє слідкувати за справністю всіх вузлів та агрегатів. Зарядка тролейбусу здійснюється під час його руху по контактній мережі. Тобто, йому не потрібно витрачати зайвий час на зупинки і накопичення електроенергії, – зазначив начальник тролейбусного парку № 2 Олег Переверзєв.

Screenshot_56

Наразі на новому маршруті курсує два тролейбуси з автономним ходом. Водії, які працюють на них, пройшли спеціальну підготовку.

Screenshot_55

Тролейбус №1 їде від пл. Профспілок, проспектом Соборним, через греблю Дніпрогесу та Арковий міст. Головним проспектом тролейбуси їздять з’єднавшись з контактною мережею, далі – автономним ходом. Кінцева зупинка – турбаза «Хортиця», повідомляє сайт мерії Запоріжжя. З розкладом руху тролейбусів №1 можна ознайомитися тут.

Screenshot_57

Ще три нові тролейбуси з автономним ходом найближчим часом почнуть працювати на існуючих маршрутах міста.

Нагадаємо, восени Запоріжжя отримає ще дев’ять європейських тролейбусів.

Читайте також: У Запоріжжі відкриється автобусний маршрут № 86.