Ремонтні роботи дорожнього покриття на греблі виконані на 50%

Про це під час програми «Черговий по місту» на телеканалі Z повідомив заступник міського голови Запоріжжя Володимир Волобуєв.

– Перше й основне питання – ремонт Дніпрогесу. Через затори ця ситуація викликає чимало негативу. Я й сам щодня їжджу цим шляхом і напряму з цим стикаюсь. Утім, зазначу, що ремонт іде за графіком. На сьогодні виконано понад 50% від загального обсягу робіт. Фінішувати планували 15 жовтня, але отримали завдання від міського голови Володимира Буряка – прискоритись щонайменше на тиждень. Наразі ми це питання опрацьовуємо, – зазначив заступник міського голови.

Під час ефіру обговорили також важливі питання: будівництва мостів через Дніпро, ремонту основної злітно-посадкової смуги в аеропорту «Запоріжжя», боротьби з амброзією, виходу на лінії міста нових тролейбусів з автономним ходом, підготовки до опалювального сезону, реконструкції площі Запорізької, незаконної торгівлі алкогольними напоями та інші. Володимир Волобуєв закликав запоріжців погасити борги перед концерном «Міські теплові мережі», які наразі сягають 800 млн. грн.

Повний випуск телепередачі можна подивитися на відео.

Нагадаємо, в Запоріжжі змінили графік руху безкоштовних катерів через Дніпро.

Читайте також: У Запоріжжі відкриють новий авіарейс до Об’єднаних Арабських Еміратів.