Завершився тренувальний та змагальний сезон ушуістів

У ПК «Металургів» відбулося нагородження найкращих спортсменів та їх тренерів. Привітав усіх заступник міського голови представник команди Володимира Буряка – Анатолій Пустоваров.

– Підкорення найвищих п’єдесталів починається з дитячого спорту. Сьогодні разом з Федерацією ушу ми організували такий великий концерт. Ми зібралися на такому грандіозному підведенні підсумків, нагородили тренерів, молодих спортсменів і майстрам, які захищають честь Україна на Європейських змаганнях, – зазначив Анатолій Пустоваров.

Нагадаємо, що в місті вже четвертий рік працює програма міського голови Володимира Буряка з оновлення матеріально-технічної баз ДЮСШ.

Анатолій Пустоваров вручив сертифікат на отримання чергової партії інвентарю на 340 тис. грн. для ДЮСШ №10. Закупили мультистанції, орбітреки, гантельні ряди та багато іншого.

– Це професійне обладнання, до цього спортсмени займалися ще на радянських тренажерах. Така програма буде продовжуватися, і ми оновимо інвентар, щоб наші спортсмени показували ще кращий результат, – сказав Анатолій Пустоваров. – Тим людям, які розвивають спорт, потрібна мотивація. Тому на останній сесії міськради ми виділили гроші на підтримку спортсменів. Тепер 40 кращих юних спортсменів щомісяця будуть отримувати стипендії по результатам своїх спортивних досягнень.

За спортивні досягнення було нагороджено близько 30 спортсменів та їх тренерів. Захід завершився запальним рок-концертом.

Читайте також: Запорізька ДЮСШ «Локомотив» отримала нові тренажери.