Десятки років мешканці будинку на Чумаченко, 14, страждали через проблеми з колектором

Він постійно забивається і протікає. Через це у будинку стоїть нестерпний сморід і заводяться різні комахи. Керуюча компанія ці проблеми не вирішувала. Мешканці будинку вирішили звернутися до команди міського голови Володимира Буряка. За вирішення проблеми взявся Ігор Чумаченко. Він зустрівся з містянами, обговорили проблеми і плани на майбутнє.

– Головне питання, яке прозвучало – питання колектору. Від нього багато незручностей для мешканців будинку, – зазначив Ігор Чумаченко. – Щоб розібратися у цьому питанні я запросив спеціалістів. Вони зроблять висновок і складуть акт. Потім цю проблему будемо вирішувати спільно. Коли ми поспілкувалися, виявили ще багато питань, щодо керуючої компанії «Мрія». До нас на депутатській комісії було багато скарг щодо них, які потрібно вирішувати.

Ігор Чумаченко поспілкувався з місцевими жителями і виявилося, що в них ще багато інших проблем. Протікає дах і вся вода по стінах стікає до першого поверху. Депутат порадив людям створити ОСББ. Усіма грошима, які сьогодні збирають на утримання будинку, вони будуть розпоряджатися самостійно.

– Я вважаю, що таким будинкам потрібно об’єднуватися і створювати ОСББ. На сьогодні – це єдиний вихід. Адже у місті багато програм, які підтримують ОСББ, – сказав Ігор Чумаченко. – Ми з міським головою Володимиром Буряком візьмемо це питання під особистий контроль. Наші спеціалісти розглянуть ці проблеми і через тиждень ми знову зустрінемося з мешканцями і все доповімо.

Читайте також: У Вознесенівському районі ремонтують великий блок соціально важливих об’єктів.