З наступного тижня в квартирах запоріжців почнуть вимикати опалення

З 7 квітня в місті завершується опалювальний сезон. Про це повідомляє сайт Запорізької міської ради. Відключення триватиме 7 та 8 квітня.

Нагадаємо, відповідно до чинних нормативів, завершення опалювального сезону відбувається за умови коли впродовж трьох діб середня температура повітря перевищує 8 градусів тепла. У Запоріжжі за прогнозами синоптиків у найближчі дні триматиметься тепла погода Тому, мер Запоріжжя Володимир Буряк дав доручення підготувати рішення виконавчого комітету про завершення опалювального сезону. Члени виконкому підтримали відповідне рішення. Внутрішньобудинкові теплоносії традиційно залишаться заповненими водою.

Як писав сайт “Запорозька Січ”, попри зростання ціни на газ, в цьому опалювальному сезоні тарифи на тепло та гарячу воду не підвищувалися. Нагадаємо, міські голови відстояли в уряді питання оплати за опалення та гарячу воду на рівні минулорічних. Більше того, для тих ОСББ та ЖСК, які уклали з концерном “Міські теплові мережі” колективні договори купівлі-продажу теплової енергії, тариф за якими було збільшено на центральному рівні, планується зробити перерахунок, щоб вони сплачували за спожите тепло, як і решта містян.

Читайте також: Що робить запоріжців щасливими