Запорізький автомобілебудівний завод розпочав серійне виробництво нового позашляховика Renault Arkana

Цього року Запорізький автомобілебудівний завод освоїв виробництво автобусів малого та середнього класу, а у вересні керівництво заводу оголосило і про початок виробництва французьких легкових автомобілів Groupe Renault

Автобуси

Компанія «Юніверсал Моторз Груп» (структурний підрозділ Корпорації «УкрАвто» і офіційний дистриб’ютор автобусної техніки ЗАЗ) презентувала можливості використання автобусів ЗАЗ на приміських та міських маршрутах. Існуючі моделі: ЗАЗ I-VAN A07, ЗАЗ А10, а також новий автобус – ЗАЗ А08. Автобуси моделі А-08, в модифікації «шкільний» було відправлено в райони Запорізької області.Шкільні автобуси

Наразі виробничі потужності «Запорізького автомобілебудівного заводу» задіяні у випуску автобусів малого і середнього класів:

  1. Автобус ЗАЗ А07 (приміський, 25/38 місць, Євро-5).
  2. Автобус ЗАЗ А08 (приміський, 28/43 місць, Євро-5).
  3. Автобус ЗАЗ А08 (шкільний, 30 місць, Євро-5).
  4. Автобус ЗАЗ А10 (міський, 24/60 місць, Євро-5).

Позашляховик

Як розповів прессекретар Департаменту маркетингових комунікацій та інформаційного забезпечення «Української автомобільної корпорації» Дмитро Скляренко, на даний час в Запоріжжі відбувається серійне виробництво нового позашляховика-купе в сегменті – Renault Arkana. Запуск інших моделей буде залежати від попиту на українському ринку. Завод готовий виконувати розширені замовлення Groupe Renault.

– А от скільки це дасть додаткових робочих місць заводу – на даному етапі проєкту ми не розголошуємо цю інформацію. Як і ціни, комплектації та технічні характеристики – це в компетенції дистриб’ютора автомобілів Renault в Україні, – зазначив Дмитро Скляренко.На конвейєрі

Купе-кросовер Renault Arkana

Його яскравий дизайн і звабливий силует ідеально доповнює надійна система повного приводу й безліч функцій для комфортного та безпечного водіння.

Це перша модель Renault в Україні, яка оснащена бензиновим турбодвигуном на 150 к. с. (розвиває швидкість до 191 км/год), що поєднується з автоматичною трансмісією CVT X-Tronic нового покоління та інтелектуальною системою повного приводу.

Існує 3 комплектації Arkana: Life – 477 900 грн, Zen – від 503 800 грн та Intense – від 658 200 грн (ціни на 23.09.2020 р.). Також вартість може залежати від додаткових опцій.

Як розповів консультант служби підтримки сайту renault.ua Владислав Макаренко, в Запоріжжі зараз випускаються всі 3 комплектації та є 2 офіційних дилери з продажу цих авто.

Читайте також: Як жителям Запоріжжя недорого та безпечно придбати авто з США