У Запоріжжі триває запуск опалення в багатоквартирних будинках

Зокрема вже є тепло в квартирах мешканців по вулиці Шкільна, 20 в Олександрівському районі. Багатоповерхівка знаходиться в управлінні керуючої компанії “Місто для людей”. Слюсарі підприємства виконали необхідні роботи – відкрили вентилі. Для того, аби тепло почало надходити до квартир, мешканці 9-х поверхів повинні були стравити повітря з системи за допомогою кранів Маєвського.

– Наші менеджери зв’язалися з мешканцями і переконалися, що їм вдалося це зробити і батареї вже теплі, – розповіла прессекретарка керуючої компанії «Місто для людей» Валерія Ситник.

Ще до початку опалювального сезону тут провели необхідні підготовчі роботи. Зокрема минулого року за рахунок міського бюджету в усіх 4-х під’їздах замінили на пластиковітруби холодної та гарячої води, опалення. Також фахівці керуючої компанії виконали заміну запірної арматури у підвалах. У випадку аварії саме справна запірна система дозволяє обмежити ділянку, де стався порив, не створюючи неприємностей іншим мешканцям будинку. запірна арматура опалення у будинку

Загалом, за інформацією керуючої компанії “Місто для людей”, усі 655 багатоповерхівок, якими опікується підприємство, стовідсотково готові до опалювального сезону, повідомляє сайт міськради.

Нагадаємо, теплоносій в усі будинки має бути поданий до 6 листопада. Якщо в будинку немає тепла, запоріжці можуть подавати заявки до контакт-центру “15-80”.

Як писав сайт “Запорозька Січ”, опалювальний сезон у Запоріжжі стартував 2 листопада.

Читайте також: Скільки запоріжці заборгували за житлово-комунальні послуги