Для запорізьких пенсіонерів за віком тимчасово скасують безкоштовний проїзд громадським транспортом

Таке рішення прийняли депутати міськради під час сьогоднішньої позачергової сесії. Воно пов’язане зі стрімким зростанням захворюваності на коронавірус в Запоріжжі та Україні. Рішення вступить у силу після підписання та офіційного оприлюднення.

У першу чергу, це необхідно для того, щоб не допустити масового захворювання містян похилого віку, які є однією з найуразливіших до інфекції категорій. а також щоб дати можливість добиратися на роботу та з неї працюючим запоріжцям.  Нагадаємо, наразі Запоріжжя перебуває в “помаранчевій” зоні за рівнем захворюваності на COVID-19. В місті діють обмеження на перевезення пасажирів громадським транспортом. Автобуси, маршрутки, трамваї, тролейбуси мають возити пасажирів виключно за кількістю місць для сидіння.

Тим не менше, запоріжці, які мають пільги згідно законодавства, а це зокрема чорнобильці, військовослужбовці, ветерани війни та учасники бойових дій, діти з багатодітних родин, ветерани поліції та органів внутрішніх справ, містяни з інвалідністю, жертви політичних репресій, продовжать користуватися міським транспортом безкоштовно, повідомляється на сайті міськради.

Читайте також: В будинках запоріжців потеплішали батареї