За порушення обмежувальних заходів на двох порушників склали адмінпротоколи

До 3 квітня на території Запорізької області діють обмежувальні заходи через загрозу коронавірусної інфекції. Не працюють кафе, магазини, розважальні заклади. Заборонені масові зібрання. Маршруткам дозволено перевозити не більше 10 пасажирів у салоні. Не всі мешканці області розуміють необхідність та дотримуються встановлених правил, тому за дотриманням карантинних вимог слідкують правоохоронні органи. Порушників очікують суворі штрафи.

Відучора правоохоронці зафіксували два випадки порушення карантину. Так, в місті Пологи виявили водія, який перевозив в автобусі маршрутки більше десяти пасажирів. На нього склали адмінпротокол.

Другий випадок трапився в Дніпрорудному. Там біля міської ради протестували підприємці. На зібранні було близько 30 людей. Спочатку їх попередили про порушення та попрохали розійтися. Однак, одна з протестувальниць, незважаючи на вмовляння правоохоронців, закликала підприємців не розходитися та продовжити мітинг.  Більше того, робила це жінка, використовуючи нецензурну лексику. Коли її спробували зупинити, вона почала опиратися та навіть подзвонила до поліції з заявою, що її ніби-то побили. За порушення карантинного режиму, дрібне хуліганство та непокору законним вимогам на жінку склали декілька адміністративних протоколів, повідомляє пресслужба Нацполіції в Запорізькій області.

Нагадаємо, у Запоріжжі працюють мобільні групи, які перевіряють, як підприємці дотримуються вимог карантину. Тих, хто працює попри заборону, очікують штрафи.

Читайте також: На Запоріжжі влаштували підпільний клуб покеру