На шостій сесії молодіжна рада Запоріжжя підбила підсумки підготовки до загальноміських заходів «Ярмарок спорту», ??«Фестиваль сім’ї» та «Велодень».

Як зазначив голова молодіжної ради Сергій Ільченко, рівень довіри з боку міської влади до молоді дуже високий. Зараз молодіжній раді дають не тільки ініціювати, але й організовувати загальноміські фестивалі та свята.

Так, 22 травня в «Дубовому гаю» відбудеться «Ярмарок спорту». 5 червня пройде масштабний «Фестиваль сім’ї», в рамках якого заплановано парад, а також буде підготовлено ??культурно-розважальну програму та різноманітні конкурси. Представники ради займуться підготовкою програми молодіжних заходів на базі фан-зони Євро-2016, яка буде працювати з 10 червня до 10 липня на каскаді фонтанів «Райдуга». Загальноміське свято до Дня молоді також проведуть представники молодіжної ради.

«Я думаю, що це досить насичена програма, – вважає Сергій Ільченко. – Якщо раніше таких масштабних заходів проводилося на рік від сили три, то завдяки підтримці мера Запоріжжя Володимира Буряка ми за останні два місяці вже провели 4 серйозні фестивалі і будемо проводити далі. Міська влада довіряє молоді, і це дуже приємно».

До речі, запорізька молодь організовує не тільки розважальні заходи, але й вирішує серйозні проблеми. У Запоріжжі дуже багато велосипедистів, і нашому місту необхідна велоінфраструктура. Щоб звернути увагу влади на цю проблему, молодіжна рада 12 червня проведе масштабний велопробіг.

У рамках комісії з питань підприємництва Запорізької молодіжної ради незабаром буде створена «Школа молодого підприємця», яка допоможе відкрити молодим бізнесменам свою справу.

«Однією з проблем молодих підприємців, які хочуть відкрити свою справу, є нестача інформації. Тож ми вирішили створити «Школу молодого підприємця», у рамках якої будуть проходити тренінги та лекції з проблемних питань», – розповів голова проектної комісії Максим Грищенко.

Ідею молоді одразу вирішив підтримати заступник директора Запорізької обласної спілки промисловців та підприємців «Потенціал» Віктор  Кириченко, який завітав на сесію. Він запропонував допомогу щодо надання місця для школи та пообіцяв запрошувати експертів, досвідчених підприємців, які проводитимуть тренінги.