Ситуація на території Мелітопольського району постійно змінюється. Тому очільники територіальних громад обговорили зміни, які відбулись у районі за минулий тиждень. Зокрема, звернули увагу на роботу закладів освіти та функціонування сфери фінансів.

Крім цього, у центрі уваги було доставлення гуманітарної допомоги на територію. Зважаючи на допомогу волонтерів зараз вдається доставляти з Запоріжжя лікарські препарати до медичних закладів, а також продуктові набори.

Що стосується пенсій та інших соціальних виплат, наразі ця проблема вирішується. Однак, як зазначають присутні, для остаточного розв’язання питання необхідно стабілізувати роботу інтернету. Тому питання налагодження зв’язку наразі є першочерговим.

Актуальною проблемою на території Мелітопольського району залишається колабораціонізм. Правоохоронні органи постійно слідкують за ситуацією. Чинними є лише ті дії, які відбуваються відповідно до законодавства України. Також закликали місцевих мешканців не співпрацювати з колаборантами та повідомляти про незаконну діяльність у відповідні правоохоронні органи.

За матеріалами ЗОВА.

____

Посилання на наш Телеграм-канал