Найбільш популярним міжнародним повітряним напрямком цієї зими стала Туреччина

Міжнародний аеропорт Запоріжжя опублікував статистику міжнародних та внутрішніх перевезень за два місяці поточного року. Попри продовження пандемії коронавірусу та обмеження в’їзду до низки країн, запорізькому летовищу вдалося зберегти значну частину рейсів та продовжувати працювати з високими показниками пасажиропотоку.

Так, у січні послугами міжнародного аеропорту Запоріжжя скористалися понад 17 тисяч пасажирів та виконати майже півтори сотні рейсів. Зокрема 13 тисяч людей прилетіли або вилетіли міжнародними рейсами, ще більше 3,5 тисяч пасажирів скористалися внутрішніми рейсами. Найпопулярнішими напрямками січня стали Шарм-ель-Шейх, Стамбул та Київ.

У лютому кількість пасажирів та вильотів зросла. Так, за місяць запорізьке летовище обслужило майже 20 тисяч пасажирів, виконавши 152 рейси. Переважна більшість людей обирали міжнародні напрямки – ними скористались більше 15 тисяч пасажирів. Ще понад 4 тисячі обрали запорізькій аеропорт для подорожей всередині країни. Найбільшою популярністю минулого місяця користувались рейси до Шарм-ель-Шейха, Стамбула та Києва. Про це повідомляє пресслужба міжнародного аеропорту Запоріжжя.

Як писав сайт “Запорозька Січ”, наприкінці весни запоріжці та гості міста отримають ще більше можливостей для подорожей закордон та по Україні. Популярний лоукостер SkyUp відкрив продаж квитків на вильоти із Запоріжжя в Грузію, Туреччину та Одесу.

Читайте також: Як просувається будівництво мостів у Запоріжжі – відео