Постійні обстріли завдають нових пошкоджень у електро- та газомережах.

На сьогодні, 16 липня, через пошкодження ліній електропостачання, опор та обладнання без електропостачання – майже 22 тисячі абонентів у 81 населеному пункті Запорізької області.
Протягом минулої доби додалося пошкоджень у електромережах ПАТ «Запоріжжяобленерго». Внаслідок обстрілів було знеструмлено 645 споживачів у 2 населених пунктах на території обслуговування Оріхівського районного відділення та 39 абонентів у 2 населених пунктах на території обслуговування Степногірської дільниці, що наразі знаходиться в обслуговуванні Запорізького РЕМ.

По решті території (Гуляйпільському та Василівському районним відділенням) ситуація не змінилася. Через активні бойові дії та/або відсутність доступу до місць пошкодження мереж аварійно-відновлювальні роботи не проводилися, нових відключень не зафіксовано.

Ситуація із газопостачанням без суттєвих змін. На сьогодні по області без газопостачання більше 226 тисяч абонентів у 268 населених пунктах області. Через пошкодження магістральних газопроводів на території Запорізької та Донецької областей в області повністю відключені 261 та частково 7 населених пунктів (у т.ч. міста Бердянськ та Приморськ Бердянського району, Василівка, Дніпрорудне, Кам’янка-Дніпровська та Енергодар Василівського району, Мелітополь Мелітопольського району, Пологи, Гуляйполе, Оріхів, Молочанськ та Токмак Пологівського району).

Минулої доби внаслідок обстрілу у с. Таврійське було пошкоджено газопровід середнього тиску.
Через ведення бойових дій та недопуск до місць пошкоджень проводити аварійно-відновлювальні роботи не має можливості.

Ситуація із водопостачанням без змін. За наявною інформацією на сьогодні у м. Гуляйполе та прилеглих сільських населених пунктах Пологівського району, смт Степногірськ та прилеглих сільських населених пунктах Василівського району відсутнє водопостачання. Через проблеми із забезпеченням електроенергією артезіанських свердловин – без водопостачання частина м. Пологи Пологівського району.

Минулої доби ворожі війська обстрілювали цивільну інфраструктуру у районах населених пунктів Новояковлівка, Таврійське, Юрківка. Надійшло 13 повідомлення про пошкодження об’єктів цивільної інфраструктури.

____

Посилання на наш Телеграм-канал