Обстріли окупантів залишають мешканців області без благ цивілізації.

На сьогодні, 03 липня, через пошкодження ліній електропостачання, опор та обладнання без електропостачання – більше 21 тисячі абонентів у 78 населених пунктах Запорізької області.

Протягом минулої доби ПАТ «Запоріжжяобленерго» відновило енергопостачання мешканців сіл Вершина Друга та Смирнове Пологівського району (загалом 340 родин), що були знеструмлені напередодні через ворожі обстріли. Фахівці Пологівського районного відділення також наново заживили 203 домівки у селі Новофедорівка, що погашалися вчора через бойові дії.

У Запорізьких міських електромережах були усунуті 2 одиничних відключення, що мали місце на минулий ранок.

По решті території (Гуляйпільському, Оріхівському та Василівському районним відділенням) ситуація не змінилася. Через активні бойові дії та/або відсутність доступу до місць пошкодження мереж вчора аварійно-відновлювальні роботи не проводилися, нових відключень не зафіксовано.

Ситуація із газопостачанням без змін. За наявною інформацією на сьогодні по області без газопостачання знаходиться майже 87 тисяч абонентів у 110 населених пунктах області. Залишаються відключеними від газопостачання 48 населених пунктів Бердянського та Мелітопольського районів через пошкодження магістрального газопроводу на території Донецької області.

Через ведення бойових дій та недопуск до місць пошкоджень проводити аварійно-відновлювальні роботи не має можливості.

Минулої доби інформація про нові пошкодження об’єктів водопровідно-каналізаційного господарства не надходила. За наявною інформацією на сьогодні у м. Гуляйполе та прилеглих сільських населених пунктах Пологівського району, смт Степногірськ та прилеглих сільських населених пунктах Василівського району відсутнє водопостачання. Через проблеми із забезпеченням електроенергією артезіанських свердловин без водопостачання частина м. Пологи Пологівського району. Крім того, внаслідок обстрілів у м. Оріхів та прилеглих сільських населених пунктах Пологівського району пошкоджено водопровідні мережі, артезіанські свердловини та інші споруди.

Також внаслідок бойових дій пошкоджено каналізаційні очисні споруди, які приймають стоки м. Василівка та смт Степногірськ Василівського району. Стоки без очищення скидаються до річки Карачокрак і далі потрапляють у Дніпро.

Минулої доби та цієї ночі ворожих обстрілів зазнали кілька населених пунктів Запорізької області. Інформація щодо постраждалих житлових будинків та завданих ним пошкоджень уточнюється.

____

Посилання на наш Телеграм-канал