Дата здачі об’єкту в експлуатацію була озвучена під час виїзної наради Володимира Буряка, що відбулась у запорізькому аеропорту

Курс на масштабні зміни у запорізькому аеропорту розпочали у 2016 році. Саме тоді стартувала реалізація міської програми розвитку запорізького аеропорту, розробленої за дорученням міського голови Запоріжжя Володимира Буряка. Фінансується вона не лише за рахунок міського бюджету, залучені власні кошти аеропорту та кредитні ресурси.

Коли добудуть новий термінал у запорізькому аеропорту

Сьогодні вже є перші результати: значно зріс пасажиропотік, капітально відремонтовано злітно-посадкову смугу, на фінальній стадії  будівництво нового пасажирського терміналу.

Коли добудуть новий термінал у запорізькому аеропорту

– Ми розпочали будівництво у 2017 році. Фактично можна стверджувати, що ми усі будівельні роботи провели за два роки. Як і планувалось раніше, спорудження терміналу буде завершене наприкінці 2019 року. Втім після цього буде необхідний час для введення терміналу в експлуатацію  та проведення пусконалагоджувальних робіт, – розповів Володимир Буряк.

Коли добудуть новий термінал у запорізькому аеропорту

Як зазначають на сайті мерії, на об’єкті наразі завершують внутрішні та оздоблювальні роботи. Укладають плитку, проводять фарбування, продовжують встановлювати обладнання, виконують благоустрій прилеглої території. Майже повністю готові допоміжні споруди: котельня, трансформаторна підстанція тощо.

Коли добудуть новий термінал у запорізькому аеропорту

Нагадаємо, з кінця жовтня із Запоріжжя запустять прямі рейси до КиєваТель-Авіва та Шарджі.

Читайте також: Запоріжці зможуть долучитися до формування міського бюджету