У гуртожитку, де виявили спалах захворюваності на коронавірус, збільшилася кількість інфікованих

Сьогодні в Запорізькій міській раді пройшло засідання міської комісії  з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, під час якого обговорювалася ситуація зі спалахом коронавірусу в одному з гуртожитків у Олександрівському районі.

Як писав сайт “Запорозька Січ”, там було виявлено 13 хворих, яких госпіталізували до медзакладів, а гуртожиток закрили на карантин. На сьогодні обстежено більше сотні мешканців будинку. Загалом підтверджено 15 випадків. Серед хворих також є діти 10-17 років. Їхній стан стабільний. У двох жінок, у яких вчора не було жодних симптомів, підвищилася температура. За даними медиків, стан пацієнтів задовільний. Про це повідомляє сайт Запорізької міської ради.

Сьогодні мають закінчити тестування на коронавірус усіх двохсот мешканців, а також провести санітарну обробку.

Біля гуртожитку встановили пост поліції, щоб ніхто не заходив і не виходив. Для мешканців забезпечать поставку продуктів харчування та медикаментів.

Мер Запоріжжя Володимир Буряк також дав доручення провести інструктаж у всіх 54 гуртожитках міста та підготувати пам’ятки, щоб у разі виявлення симптомів хвороби, люди знали, що робити.

Загалом на сьогодні в Запоріжжі виявлено вже 109 хворих на коронавірус.

Читайте також: Мер Запоріжжя Володимир Буряк нагадав Офісу Президента про обіцяні доплати медикам за боротьбу з коронавірусом