Гороскоп на 27 квітня – 3 травня для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН (21.03-20.04). Зараз добре налагоджувати ділові зв’язки. Зберігайте спокій і впевненість. Не панікуйте, навіть якщо почуєте не самі приємні новини. Цей період пройде під знаком інтуїції та вміння аналізувати ситуацію.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Тиждень краще присвятити підготовці до рішучих дій, які на вас чекають. Зараз важливо не вплутуватися в авантюри, які обіцяють чудові перспективи. Уникайте непотрібних контактів. Гарні результати дасть спільна творчість.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Ви будете сповнені сил і налаштовані на творчу хвилю. Вам буде щастити на потрібних людей. Ваше особисте життя зміниться на краще, причому без зусиль з вашої сторони, просто обставини складуться на вашу користь.

РАК (22.06-23.07). Терпіння, ваші знання та вміння багато й з азартом працювати дозволять вам проявити себе як справжній професіонал. Незважаючи на дрібні нестиковки й затримки у справах, не відступайте від задуманого плану.

ЛЕВ (24.07-23.08). Будьте обережні з новою інформацією. Ваші досягнення – це досить похвально, але настав час рухатися вперед, до нового і досить цікавого. Правда, доведеться робити те, чого ви раніше не вміли.

ДІВА (24.08-23.09). Вам знадобляться такі якості, як передбачливість і вміння миттєво приймати рішення. Ваші відносини з керівництвом загрожують ускладнитися, чекайте претензій і конфліктних ситуацій.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Вам під силу вирішити не тільки свої завдання, але й деякі проблеми навколишніх. Щоб розташувати до себе людей, посміхайтеся й будьте активніше. Завзятість у досягненні мети приведе до гарних результатів.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Налаштуйтеся позитивно. Намагайтеся спокійніше ставитися до раптових змін ситуації. Усе, що не робиться, усе на краще. Ви встигнете дуже багато, заробите велику суму. З’явиться можливість одержати потрібну інформацію.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Якщо ви не будете підганяти події або проявляти зайву знервованість і нетерпіння, то тиждень обіцяє бути спокійним. Бажано поступово завершувати початі справи, без поспіху й метушні.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). На вас можуть звалитися і проблеми, і успіхи одночасно. Це вас трохи заплутає. Життя може повертати вас до тих же справ і труднощів, які ви, здавалося, вже подолали. Не страшно, ви адже вже знаєте, як вирішувати ці завдання.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). На роботі на вас може очікувати удача, у багатьох питаннях ви будете просто незамінні. Однак, відчувши приплив енергії, не варто хапатися за багато справ одразу, краще зупинитися на чомусь одному.

РИБИ (20.02-20.03). Досить напружений тиждень, вам доведеться приймати нові виклики та справлятися з незнайомими завданнями. Вам можуть запропонувати цікаву роботу. Через ваше необережне слово загрожують ускладнитися стосунки з близькими або колегами.