В “Укрзалізниці” вважають, що інший пасажир недостатньо закріпив верхню полку

Нагадаємо, в потязі “Київ – Бердянськ” на спину 60-річної мешканки Полог впала верхня полка разом з пасажиром. Жінка сильно травмувалася – в неї перелом грудного хребта, протрузія і численні гематоми. Через травми пологівчанка не може стояти та сидіти, а попереду її очікує тривале лікування.

Представники “Укрзалізниці” наголошують, що їхньої вини тут немає. Пасажир, який придбав квиток на верхню полку, погано її закріпив, через що і впав на жінку. Про це повідомляє пресслужба підприємства. Як зазначили в “УЗ”, після того, як сталося нещастя, місця обстежили, але жодних пошкоджень полиці та кронштейнів, на яких вона тримається, не знайшли.

Також в  “Укрзалізниці” запевняють, що запропонували постраждалій всю необхідну допомогу на найближчій станції, але жінка відмовилась їхати в лікарню.

Тож дійсно, подорожувати до Києва літаком не тільки набагато зручніше та дешевше, а ще й безпечніше. До речі, в цьому впевнився мер Володимир Буряк під час нещодавнього відрядження до столиці. Квитки в обидві сторони коштували міському голові трохи більше за півтори тисячі гривень, і це враховуючи той факт, що придбані вони були за два дні до вильоту.

Читайте також: В Запоріжжі розпустилися вербові котики – фотофакт