У Запорізькій обласній дитячій лікарні перебувають четверо дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій. Одна з них – 12-річна Софія з Полог. Дівчинку привезли співробітники ДСНС.
Про її стан журналістам розповів директор КНП “Обласна дитяча лікарня” Юрій Борзенко.

“Працівником ДСНС була доставлена дівчина 12 років з Пологівського району. Вона була травмована ударною хвилею. У дівчини струс внутрішніх органів. Вона притомна. Скаржитися на біль в животі”, – сказав він.

12-річна Софія провела ніч у відділенні реанімації, а зараз переведена в хірургію.

Як розповідає мама Софії Дар’я Фомкіна, 15 квітня близько 22:30 російські військові почали обстрілювали Пологи. Родина перебувала в квартирі і збиралась спати. Жінка каже, як раз була відміна повітряної тривоги.

“Почули вибух, я сказала дітям, аби бігли в коридор. Софія не встигла, її буквально викинуло в коридор. Вона вдарилася”, – говорить мама дівчинки.

Родина звернулась до місцевої лікарні, але вона захоплена російськими військовими. Тож, у понеділок дитину доставили до Запоріжжя рятувальники ДСНС.

Жінка додає, що вдома перебувати страшно, бо постійні вибухи та обстріли.

Всього з початку війни до Запорізької обласної дитячої лікарні поступило 29 дітей. На сьогодні там перебуває четверо. Всі більш-менш стабільні.

Медики говорять, що четверо дітей переведені до Німеччини, інші – до Львова, Дніпра. Декількох вже виписали.