Володимир Буряк провів особистий прийом громадян

Традиційно запоріжці зверталися з проблемами ЖКГ, ремонту каналізації, відновлення тротуарів.

Так, мешканців будинку по вулиці Круговій, 74б турбує незадовільний стан ділянки каналізації біля дому. Проблема полягає в тому, що будинок раніше належав залізниці, вона й займалась питаннями обслуговування мереж. Зараз же цей відрізок каналізації залишився без господаря, при цьому, вона вже давно потребує заміни і постійно забивається. Володимир Буряк доручив КП “Водоканал” замінити трубу на ділянці та забезпечити її безперебійне функціонування.

– Ділянка тут не дуже велика. Прокладіть нову трубу. У результаті вирішите питання з каналізацією біля цього будинку, вона не буде забиватися, – наголосив Володимир Буряк.

Мешканців одного з будинків по вулиці Республіканській хвилювало питання ремонту будинку. Він вже старий та потребує капітальних втручань. За дорученням Володимра Буряка департамент з управління ЖКГ міської ради підготує проєкт ремонтних робіт, які проведуть наступного року. А поки там частково відремонтують дах та цоколь.

Також до мера звернулися жителі будинків по вулиці Шкільній, 25 та вулиці Фортечній, 45. Їх хвилював стан покриття на зупинці громадського транспорту, розташованій поряд. Крім того, мешканці розповіли, що там руйнується тротуар та газон через те, що туди періодично заїжджають машини. Володимир Буряк доручив районній адміністрації по Олександрівському району заасфальтувати зупинку та встановити огорожу,  щоб завадити заїзду транспорту на тротуар та зелену зону.

Читайте також: На новому терміналі запорізького аеропорту кипить робота – фото