Запоріжжя буде мати пряме сполучення з 14-ма країнами світу

Запорізький аеропорт, який належить громаді міста, стрімко розвивається та вдосконалює свою роботу. Підтвердженням цьому є не лише суттєве збільшення пасажиропотоку, а й розширення напрямків польоту. Повним ходом йдуть пусконалагоджувальні роботи на новому терміналі. З його відкриттям збільшиться кількість рейсів.

Запоріжжя матиме пряме сполучення з 14-ма країнами світу. Це Італія, Іспанія, Греція, Болгарія, Білорусь, Угорщина, Чехія, Австрія, Грузія, Кіпр, Туреччина, Ізраїль, Литва, Польща. rJNmx

Так в ліній сезон запоріжці зможуть подорожувати до Італії, Греції, Грузії, Кіпру, Болгарії. Рейси на ці напрямки відкриває з березня лоукостер SkyUp. Відкриття сполучення з Ріміні, Ларнакою, Бургасом, Батумі, Іракліоном – результат домовленості мера Володимира Буряка з керівництвом SkyUp. Крім того, з кінця березня українська авіакомпанія отримала дозвіл на польоти до Чехії. Рейси до Праги здійснюватимуться з 29 березня два рази на тиждень.

Крім того, навесні запрацюють рейси угорської авіакомпанії Wizz Air. Польоти до Польщі, Литви, Австрії, Угорщини порадують запоріжців бюджетними цінами. Вартість квитків складатиме від 14,99 євро.

Як писав сайт “Запорозька Січ”, аеропорт Запоріжжя вже зараз має неабиякий попит не лише серед містян, а серед мешканців сусідніх областей. Міська влада має намір зробити його найкращим в Україні.

Читайте також: На новому терміналі запорізького аеропорту кипить робота – фото