Відучора запорізькі пологові будинки почали надавати послугу еМалятко

Як розповів на сьогоднішній пресконференції радник міського голови Валерій Еделєв, з початку цього року було прийняте рішення запустити пілотний проєкт для молодих батьків еМалятко в 11 містах України. Про старт проєкту в Запоріжжі вчора розповів мер Володимир Буряк. Відтепер при виписці, протягом 3-х днів запоріжці зможуть отримати повний пакет документів на свою дитину.

– Якщо раніше, щоб оформити ці документи, містянам доводилось бігати по всіх кабінетах, та ще й з немовлям, або залишати його на когось, то тепер все буде набагато швидше та простіше. Не можна сказати, що це було легко, тому що перші проєкти завжди складні. Я хочу сказати з великою гордістю, що Запоріжжя з цим завданням впоралось, і сьогодні вже видаються перші документи, – зазначив Валерій Еделєв.

У кожному з запорізьких пологових будинків за кошти бюджету міста облаштували спеціальні робочі місця для фахівців ЦНАПів, які займатимуться оформленням документів. Адміністративні працівники працюватимуть з молодими мамами та заповнюватимуть спеціальну анкету. Її заповнення займатиме від 10 до 15 хвилин. Анкету оброблятимуть в електронних реєстрах. І вже при виписці мама з малюком отримає весь необхідний пакет документів.

Наразі послуг, які можна оформити через еМалятко, 8. У подальшому їхня кількість буде значно розширена. Оформити документи можна в чотирьох пологових будинках Запоріжжя. У випадку, коли молода мама не змогла оформити пакет документів у пологовому будинку, вона матиме змогу скористатися сервісом в будь-якому з семи міських відділень Центру надання адмінпослуг, де ця послуга також невдовзі запрацює.

Читайте також: В Києві підписали договір на будівництво багатостраждальних запорізьких мостів