У цей день з самого ранку піднявся сильний вітер і пішов прохолодний дощ. Проте, стихія не зупинила намір представників міської влади традиційно привітати ветеранів війни з Днем визволення Запоріжжя в міській клінічній лікарні №2, що в Шевченківському районі. Для них тут, на другому поверсі, працює окреме госпітальне відділення, де лікуються ветерани та діти війни. Тож о восьмій ранку вони дружно зібралися, щоб тепло привітати гостей. Цього разу до них завітали: заступник міського голови Анатолій Пустоваров, заступник директора департаменту охорони здоров’я міста Запоріжжя Вікторія Ушакова, голова Запорізької міської ради ветеранів України Віктор Короленко та голова районної адміністрації Запорізької міської ради по Шевченківському району Федір Маєр.

Анатолій Пустоваров першим звернувся до присутніх:

– Шановні ветерани! Мені приємно бути зараз серед вас. Дійсно ми відзначаємо одне з найважливіших свят для Запоріжжя – день його визволення. Сьогодні ми приїхали висловити ще раз вам слова подяки за те, що руками  ветеранів був здійснений цей подвиг. Вдячні ми і тим людям, яких, на жаль, уже немає з нами. Багато хто з них віддав своє життя в ніч визволення міста і потім у період війни. Хотілось би висловити слова подяки і родичам, які втратили своїх героїв, що не повернулись в сім’ї. І тим людям, які під час війни були ще дітьми, але теж перенесли гіркоту втрати в той час. І всім тим, хто потім зробив наше місто кращим, розвивав його на трудових фронтах підприємств, відбудовував їх. Тож у ці та інші дні представники влади шанують цю пам’ять. Ми продовжуємо робити для вас все, що в наших силах. Приміром, це чудове відділення у лікарні, ремонт якого було розпочато більше 3 років тому, а в цьому  завершено. Для чого були виділені кошти, і воно вже на повну силу може функціонувати. Думаю, ви вже відчули, що в поточному році вам майже вдвічі підняли норми медикаментів і харчування. Але ми не будемо на цьому зупинятися – зауважив Анатолій Пустоваров.

– Наостанок хочеться всім вам побажати міцного здоров’я. Як представник молодого покоління хочу сказати, що ми пам’ятаємо ваші подвиги, цінуємо їх і пишаємося вами. От знову приїхали не з порожніми руками і хочемо передати лікарні і вашому відділенню нову електричну плиту, на якій вам будуть готувати смачну їжу – додав Анатолій Іванович.

Слід додати, що ветерани отримали ще три бутилі меду, різні солодощі і кожен окремо – продовольчий пакунок. Ну, а для душі Віктор Короленко від голови міста Володимира Буряка передав три екземпляри щойно випущеної із друку книжки про війну.

А потім делегація представників міської влади переїхала в селище Дімітрова (у цьому ж районі міста), де зустрілася з ветеранами – підопічними геріатричного стаціонару, який є структурним підрозділом міського територіального центру соціального обслуговування, де проходять курс оздоровлення 35 ветеранів. Вони також отримали подарунки від мерії і в свою чергу підготували для гостей невеличкий концерт.

– Символічно, що в ці дні ми вшановуємо пам’ять тих героїв, які здійснювали подвиги в роки війни – це наші діди і прадіди, що визволяли Запоріжжя. Вони звільнили місто, потім відбудовували і розвивали його. Звичайно, велика подяка їм за це, ми цінуємо все, що вони для нас зробили. Сьогодні ми бачили прекрасні номери, які вони підготували, скільки в них життєвої сили, бадьорості і це всім нам дає привід і стимул краще працювати, ставити нові цілі, розвивати рідне місто, – зазначив заступник міського голови Анатолій Пустоваров.