Володимир Буряк провів зустріч з представниками ветеранських організацій міста

Зустріч відбулась у великій залі міськради. Основною темою обговорення стали досягнення та перспективи Запоріжжя, а також питання соціального захисту, медичного забезпечення, реалізація міських програм.

Мер Запоріжжя Володимир Буряк подякував ветеранам за підтримку та активу участь в житті міста. Також міський голова розповів про те, які програми реалізуються в Запоріжжі, зокрема щодо підтримки ветеранів.

– Міська влада сьогодні робить все можливе для підтримки ветеранів. Зрозуміло, у межах можливостей міського бюджету. Не було зменшене фінансування жодної міської соціальної програми. Збережено пільговий проїзд для пенсіонерів, хоча в умовах карантину пенсіонери зараз можуть користуватися цим правом без обмежень у святкові та вихідні дні, у будні дні з 10:00 до 16:00, – зазначив Володимир Буряк.

Крім того, мер Запоріжжя відповів на запитання, які цікавили ветеранів. Зокрема вони запитували про відновлення повноцінної роботи трамвайного маршруту №12, відкриття нової медичної амбулаторії у Хортицькому районі, завершення реконструкції скверу Піонерів та багато іншого.

Запоріжжя продовжить змінюватися на краще. Незабаром запрацює медична амбулаторія по вул. Дорошенка, 3 у Хортицькому районі. У сквері Піонерів встановлюють скульптурну композицію, після чого запоріжці зможуть повноцінно відпочивати в оновленому сквері. Також триває робота щодо відновлення повноцінного руху трамвайного маршруту №12. Проєкт планують завершити наступного року.

Читайте також: Запоріжці вже можуть платити за проїзд без готівки