Популярний лоукост SkyUp відкриває низку нових авіарейсів з Міжнародного аеропорту «Запоріжжя»

Про це повідомив мер Запоріжжя Володимир Буряк на своїй сторінці у “Фейсбуці”. Міський голова наголосив, що вже з 29 травня щосереди та щосуботи із запорізького аеропорту можна буде літати до Одеси та Львова. Вартість квитків – від 609 грн.

– Це ті внутрішні напрямки, про відкриття яких найбільше просили не лише запоріжці, а й мешканці інших міст, тим паче, що до Львова раніше можна було літати тільки з Києва. Крім того, з 28 травня стартує рейс «Запоріжжя – Батумі» (вильоти – щовівторка, щоп’ятниці та щонеділі). По секрету скажу, що це далеко не всі нові рейси, які ми запустимо цього року, – підкреслив Володимир Буряк.

Як писав сайт “Запорозька Січ”, попри пандемію коронавірусу та суттєве зниження кількості авіарейсів, жоден з перевізників не відмовився співпрацювати з Міжнародним аеропортом «Запоріжжя». Не припиняється робота щодо відкриття нових рейсів, зокрема в Європу. Крім того, за показниками минулого року запорізький аеропорт не втратив популярності серед пасажирів та отримав прибуток.

Читайте також: Що відбувається на площі Запорізькій – фото