Літаки курсуватимуть до Ізраїлю двічі на тиждень

У жовтні в Міжнародному аеропорту «Запоріжжя» відкриється новий рейс «Запоріжжя – Тель-Авів». Як писав сайт «Запорозька Січ», його виконуватиме авіакомпанія SkyUp Airlines.

– Розширення географії польотів – один із ключових напрямків, над яким працює міська влада в питаннях розвитку аеропорту “Запоріжжя”. Відкриття регулярного рейсу до Тель-Авіва – можливість для запоріжців з комфортом долетіти до ще однієї країни світу. Ми на цьому не зупиняємося. Переконаний, що після відкриття нового пасажирського терміналу кількість рейсів ще значно збільшиться, – зазначив міський голова Запоріжжя Володимир Буряк.

Нагадаємо, вже восени з Запоріжжя можна буде полетіти до Києва за 500 грн. З 28 жовтня відкриється новий внутрішньоукраїнський рейс «Київ–Запоріжжя».

Зазначимо, наприкінці року в запорізькому аеропорту добудують сучасний термінал. Восени буде також відремонтована злітно-посадкова смуга. Позитивні зміни в аеропорту Запоріжжя відбуваються завдяки реалізації програми розвитку, яку ініціював міський голова Володимир Буряк.

Разом з тим, аеропорт кожного місяця збільшуєт кількість пасажирів.