Вихованці дитячої спортивної школи №7 з кульової стрільби приймали подарунки

Два пневматичні пістолети фірми «Walter" та гантельний ряд для силових тренувань їм вручав Анатолій Пустоваров – заступник міського голови, член команди Володимира Буряка. Інвентар придбаний в рамках програми міського голови з оновлення матеріально-технічної баз ДЮСШ.

З такою сучасною зброєю юні стрільці зможуть виступати на змаганнях всіх рівнів
і показувати високі результати. Адже в цьому виді спорту рівень майстерності та результати спортсменів як ніде залежать від оснащення.

– Зброя – найдорожче обладнання в цьому технічному виді спорту, і від її якості напряму залежить результат спортсмена. Тому протягом чотирьох років за кошти міського бюджету для закладу були придбані 4 пістолети та 4 гвинтівки, автоматичні мішені. Цього року заклад отримав ще два пістолети. Таке оновлення дозволяє нашим спортсменам зростати професійно, а також залучати нових вихованців до занять таким цікавим видом спорту, – зазначив Анатолій Пустоваров.

Директор ДЮСШ №7 Оксана Даник (майстер спорту, чемпіонка Європи, член основного складу збірної України) розповіла, що зараз в школі під керівництвом 9 тренерів займаються 102 учня. Вихованці школи регулярно беруть участь в змаганнях, останні три роки їздять на юніорські змагання України. Все це стало можливим після того, як міська влада звернула увагу на розвиток дитячого спорту в Запоріжжі.

– Ми навіть і не мріяли про таке, – каже Оксана Даник. – До цього діти стріляли із зброї, яка біла придбана наприкінці 80-их років минулого століття. А починаючи з 2016 року більше 500 тисяч гривень було виділено з бюджету міста на розвиток нашої школи. Крім того, дітям зараз оплачуються всі тренувальні збори та відрядження на змагання.

За її словами, отримавши сучасну пневматичну зброю, діти стали показувати кращі результати. Запорізька збірна вже входить до кращої десятки.

За останній рік чотири спортсмени виконали норматив кандидата в майстри спорту.

– Відтепер, з новими пістолетами ми маємо можливість виставляти на турніри повноцінну команду та здобувати перемоги,- зазначила Оксана Данік.

Screenshot_39

Анатолій Пустоваров нагородив грамотами виконкому працівників ДЮСШ №7, поспілкувався з вихованцями та їхніми батьками.

– Ми продовжуємо розвивати програму Володимира Буряка з підтримки спортивної галузі Запоріжжя. Займатися спортом можна і потрібно у любому віці. Але найбільш важливо – це залучити до здорового способу життя саме юних мешканців, дати їм змогу розвивати свої здібності, досягати високих результатів на всіх рівнях. Тому міська влада сьогодні активно підтримує все двадцять міських ДЮСШ. За чотири року було виділено близько 16 млн. гривень на придбання сучасного спортобладнання. Сьогоднішня спортивна молодь – це майбутнє нашого Запоріжжі. І воно повинно бути здоровим та сильним, успішним та переможним, – сказав Анатолій Пустоваров.