Міністерство охорони здоров’я оновили вимоги до навчального процесу в умовах карантину

Так, з 1 вересня навчальний рік почнеться в усіх школах країни, окрім регіонів “червоного” рівня епідбезпеки. Нагадаємо, попри те, що кількість хворих на коронавірус в Запоріжжі та області щодня зростає, наш регіон знаходиться в “зелений зоні”. Серед обов’язкових умов для роботи шкіл – температурний скринінг вчителів, наявність антисептіків на вході, ретельне миття рук педагогами та дітьми після кожного уроку, масковий режим. Крім того, рекомендовано мінімізувати  пересування школярів по кабінетах.

За оновленими рекомендаціями діти 1-4 класів можуть не носити маски в школі.

– Якщо в дитини виявили симптоми ГРВІ або коронавірусної хвороби, її слід відвести в окреме приміщення, надіти маску, повідомити батьків про симптоми, при потребі викликати «швидку» або мобільну бригаду, щоб провести тестування. Після цього дитина має перебувати або на самоізоляції, або в лікарні, якщо випадок середньої важкості, — розповів міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Якщо в учня підтвердиться коронавірус, весь клас має піти на самоізоляцію. Рішення про це прийматиме епідеміолог, повідомляється на сайті Міністерства охорони здоров’я України.

Як писав сайт “Запорозька Січ”, на сьогоднішній сесії міськради депутати мають виділити кошти для того, аби належним чином підготувати міські навчальні заклади до роботи в умовах карантину.

Читайте також: У Запоріжжі виділять додаткові кошти на виплату зарплат учителям і лікарям