У святкові та вихідні дні запоріжці пільгових категорій користуватимуться громадським транспортом безкоштовно без обмежень

Нагадаємо, у зв’язку з карантинними обмеження та на виконання розпорядження Кабміну в Запоріжжі було скасовано безоплатний проїзд в трансопрті для громадян пільгових категорій. На сесії у червні депутати затвердили рішення про відновлення пільгового проїзду, проте були встановлені часові обмеження. Так, чорнобильці, військовослужбовці, ветерани війни та учасники бойових дій, діти з багатодітних родин, ветерани поліції та органів внутрішніх справ, містяни з інвалідністю, жертви політичних репресій безкоштовно користуються громадським транспортом без обмеженнь у часі. Для інших запоріжців, які також мають право на безкоштовний проїзд, до закінчення карантину встановили часові обмеження – проїзд безкоштовний з 10:00 до 16:00.

На сьогоднішній сесії за дорученням мера Володимира Буряка було опрацьовано та подано проєкт рішення, який передбачає внесення змін у регламент перевезення пільговиків під час карантину. Відтепер у святкові та вихідні дні містяни пільгових категорій їздитимуть громадським трансопртом безкоштовно. В будні для пенсіонерів продовжать діяти часові обмеження – правом на безкоштовний проїзд вони зможуть скористатися з 10:00 до 16:00. Це потрібно для того, щоб уникнути скупчення людей у години пік.

Міський голова зазначив, що на сьогодні вже завершується встановлення валідаторів в громадському транспорті, і вже в перших числах вересня запоріжці вже зможуть безконтактно сплачувати за прїзд в комунальномих автобусах, трамваях та тролейбусах. Нагадаємо, роботи зі встановлення обладнання для оплати за проїзд за допомогою банківської картки чи смартфону стартували минулого тижня. Це перший крок для подальшого впровадження в Запоріжжі е-квитка. Крім того, в умовах карантину та щоденного зросту захворюваності на коронавірус такий спосіб буде більш безпечним, комфортним та сучасним.

Читайте також: Запоріжцям частково відшкодують відсотки за кредитами на житло