За два дні на дотримання нових карантинних обмежень були перевірені майже 2 тисячі різноманітних закладів

З 14 листопада по всі території України було встановлено карантин вихідного дня. У суботу та неділю була заборонена робота усіх закладів, окрім продуктових магазинів, аптек, у тому числі й ветеринарних, транспорту, заправок, банків та пошти. При цьому діє заборона на роботу розважальних і торговельних центрів у вихідні, а ресторани та кафе можуть працювати лише “на виніс”. Однак, не всі підприємці дотримувались цих обмежень.

Так, лише тільки у суботу правоохоронці перевірили близько 1000 магазинів, кафе, ресторанів, перукарень тощо. За результатами рейду працівники поліції склали 20 адмінпротоколів про порушення карантину вихідного дня. Серед порушників – магазини, кафе, заклади, що надають побутові послуги, готелі тощо.

У неділю були перевірені близько 850 різноманітних закладів. Порушників побільшало – була припинена діяльність 32 закладів. Їх відповідальні особи також отримали адмінпротоколи. Про це повідомляє пресслужба Нацполіції в Запорізькій області. Нагадаємо, за порушення правил щодо карантину передбачені штрафи – від 17 000 до 34 000 гривень, а для посадових осіб – від від 34 000 до 170 000 гривень.

Читайте також: У Запорізькій області за добу підтвердили більше 800 нових випадків COVID-19