Запорізькі готельєри отримали роз’яснення фіскальних органів щодо туристичного збору

Представники готелів, хостелів, кемпінгів, туристичних фірм міста обговорили фінансову частину схеми оплати туристичного збору зі спеціалістами Головного управління ДФС у Запорізькій області.

У Запоріжжі ставки туристичного збору складають від 0,05% до 1,5% розміру мінімальної зарплати.

Туристичний збір належить до місцевих податків і зборів, кошти від якого надходитимуть до бюджету Запоріжжя та будуть спрямовуватися на розвиток туризму в місті, повідомляє сайт мерії.

Screenshot_84

Нагадаємо, рішення щодо встановлення туристичного збору було прийнято на сесії Запорізької міської ради.

Так, ставки збору за кожну добу тимчасового розмiщення особи в мiсцях проживания для внутрiшнього туризму становлять: при вартостi проживания до 300 грн (включно) – 0,05% вiд розмiру мiнiмальної заробiтної плати (2,09 грн); при вартостi проживания від 300 до 600 грн (включно) – 0,25% (10,43 грн); при вартостi проживания понад 600 грн – 0,5% (20,87 грн).

Для в’їзного туризму: при вартостi проживання до 300 грн (включно) – 0,5% (20,87 грн); понад 300 грн – 1,5% (62, 60 грн).

Податкові агенти сплачують туристичний збір щоквартально за своїм місцезнаходженням або авансовими внесками до 30 числа кожного місяця.

Для довідки

Внутрішній туризм – це переміщення в межах території України громадян України та/або осіб, які постійно проживають на території України, в пізнавальних, професійно-ділових чи інших цілях.

В’їзний туризм – це прибуття на територію України та/або переміщення в межах території України осіб, які постійно не проживають на території України, в пізнавальних, професійно-ділових чи інших цілях.

З кого не стягується туристичний збір, читайте тут.